'SINERGY Cosmetics' Compact White Bleaching Cream, Baltas šviesinimo kremas su šilko ir kukurūzų baltymais, Guar Gum, 250ml

NaujienaPopuliari

Prekės kodas: Sinergy-2109-6110767402699

Turimas kiekis: 36

€2150 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Italija
Gamintojas: Sinergy Cosmetics

'SINERGY Cosmetics' Compact White Bleaching Cream, Baltas šviesinimo kremas su šilko ir kukurūzų baltymais, Guar Gum, 250ml

Šviesinamo kremas šviesina plaukus iki 7 tonų, panaikindami nepageidaujamą geltoną ir oranžinį atspalvį. Progresyvi priemonės formulė optimizuoja procedūros laiką ir leidžia viską atlikti greičiau. Saugo plaukų struktūrą, suteikia jiems minkštumo ir elastingumo. Bekvapis kremas.
Tinka visoms plaukų šviesinimo technikoms. Nebėga, nesipučia, nekaista. Labai lengvai tepasi. Priemonė skalsi.

Aktyvūs ingedientai:
* Gryni mėlyni pigmentai + Kukurūzų baltymai – suteikia puikų valomąjį ir minkštinamąjį poveikį.
* Šilko baltymai iš šilkaverpių kokono – komponentas, kuris rūpinasi gilia plaukų regeneracija.
* Guaro dervos katijonų darinys – pasižymintis itin atkuriančiu ir kondicionuojančiu poveikiu, efektyviai apsaugo plaukus. Drėkina.

Naudojimas: mentele arba šepetėliu 20–50 g priemonės maišykite plastikiniame dubenėlyje su Sinergy Cosmetics oksidacine emulsija iki vientisos masės santykiu 1:1,5 (šaknims) arba 1:2 (plaukų galiukams) ir tepkite ant plaukų. Palikite veikti, kol bus pasiektas norimas šviesinimo efektas, tačiau ne ilgiau kaip 50 min. Gerai išskalaukite plaukus vandeniu, naudokite šampūną.

Profesionali plaukų priežiūros linija 'Y' iš 'SINERGY Cosmetics':
Sinergy Y produktų linija yra specialiai sukurta įvairių tipų apdorotiems plaukams. Linija skirta ne tik profesionaliam naudojimui grožio salonuose, bet ir kasdieniam naudojimui namuose. Bendrovė ne tik remiasi geriausių ingredientų ir natūralios kilmės žaliavų parinkimu savo gaminiams, bet ir kelia aukštus reikalavimus šių ingredientų apdorojimui. Rezultatas – maksimali kokybė ir tobulas efektas, kartu su absoliučia pagarba aplinkai ir žmogui bei jo sveikatai. Y linija suteiks Jums nepakartojamus įspūdžius naudojant priemones įvairioms problemoms spręsti: po dažymo spalvai palaikyti, atstatymui, drėkinimui, maitinimui, puoselėjimui, valymui, garbanojimui ar Blond šviesintiems plaukams. Kokybė, paprastumas dizaine, išskirtinumas ir efektyvumas produktų, tai Sinergy Cosmetics / Italia.

Talpa: 250ml
Priemonė skirta profesionialiam ir kasdieniam naudojimui
Esam oficialus atstovas Sinergy Cosmetics  / Italia
Sekite mus FB: Vito-Cosmetics.com

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink