'SINERGY Cosmetics' Compact Blue Bleaching Powder, Bedulkiai mėlyni šviesinamieji milteliai su šilko ir kukurūzų baltymais, Guar Gum, 500ml

Populiari

Prekės kodas: Sinergy-2010-6110767

Turimas kiekis: 36

€2250 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Italija
Gamintojas: Sinergy Cosmetics

'SINERGY Cosmetics' Compact Blue Bleaching Powder, Bedulkiai mėlyni šviesinamieji milteliai su šilko ir kukurūzų baltymais, Guar Gum, 500ml

Šie nedulkantys šviesinamieji milteliai šviesina plaukus iki 7 tonų, panaikindami nepageidaujamą geltoną atspalvį. Progresyvi priemonės formulė optimizuoja procedūros laiką ir leidžia viską atlikti greičiau. Saugo plaukų struktūrą, suteikia jiems minkštumo ir elastingumo. Bekvapiai, mėlynos spalvos milteliai.
Mėlynųjų pigmentų pudra gali lengvai ir be jokios nepageidaujamos žalos pašviesinti plaukus. Jie nesukuria nepageidaujamų oranžinių ar geltonų atspalvių plaukuose. Tinka visoms plaukų šviesinimo technikoms. Nebėga, nesipučia, nekaista.

Aktyvūs ingedientai:
* Gryni mėlyni pigmentai + Kukurūzų baltymai – suteikia puikų valomąjį ir minkštinamąjį poveikį.
* Šilko baltymai iš šilkaverpių kokono – komponentas, kuris rūpinasi gilia plaukų regeneracija.
* Guaro dervos katijonų darinys – pasižymintis itin atkuriančiu ir kondicionuojančiu poveikiu, efektyviai apsaugo plaukus. Drėkina.

Naudojimas: metaliniame indelyje sumaišykite 1 samtelį miltelių su 2 samteliais oksidacinės emulsijos Vol. 6, 10, 20, 30 arba 40, priklausomai nuo norimo pasiekti šviesinimo rezultato. Rekomenduojamas laikymo laikas: nuo 15 iki 45–50 min. Baigus procedūrą, kruopščiai nuskalaukite plaukus vandeniu ir ištrinkite švelniu šampūnu.

Profesionali plaukų priežiūros linija 'Y' iš 'SINERGY Cosmetics':
Sinergy Y produktų linija yra specialiai sukurta įvairių tipų apdorotiems plaukams. Linija skirta ne tik profesionaliam naudojimui grožio salonuose, bet ir kasdieniam naudojimui namuose. Bendrovė ne tik remiasi geriausių ingredientų ir natūralios kilmės žaliavų parinkimu savo gaminiams, bet ir kelia aukštus reikalavimus šių ingredientų apdorojimui. Rezultatas – maksimali kokybė ir tobulas efektas, kartu su absoliučia pagarba aplinkai ir žmogui bei jo sveikatai. Y linija suteiks Jums nepakartojamus įspūdžius naudojant priemones įvairioms problemoms spręsti: po dažymo spalvai palaikyti, atstatymui, drėkinimui, maitinimui, puoselėjimui, valymui, garbanojimui ar Blond šviesintiems plaukams. Kokybė, paprastumas dizaine, išskirtinumas ir efektyvumas produktų, tai Sinergy Cosmetics / Italia.

Talpa: 500ml
Priemonė skirta profesionialiam ir kasdieniam naudojimui
Esam oficialus atstovas Sinergy Cosmetics  / Italia
Sekite mus FB: Vito-Cosmetics.com

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink