'Exclusive Professional' XPress Therapy Deep Intensive Roconstruction OLEO + BOOSTER, Gilaus ir intensyvaus atstatymo, maitinimo, drėkinimo aliejus + aktyvatorius, 50vnt. x 12ml+12ml

Populiari

Prekės kodas: EXCL-14003-6096

Turimas kiekis: 1

€19000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Ispanija
Gamintojas: Exclusive Professional

'Exclusive Professional' XPress Therapy Deep Intensive Roconstruction OLEO + BOOSTER, Gilaus ir intensyvaus atstatymo, maitinimo, drėkinimo aliejus + aktyvatorius, 50vnt. x 12ml+12ml

GLAM CARE XT OLEO + BOOSTER Dviejų fazių gydymo ir atstatymo procedūra.Revoliucinė, novatoriška, itin greita rekonstrukcijos procedūra, kuri veikia labai greitai, efektingai palikdama plaukus šilko švelnumo ir lengvumo.

Jis pagamintas iš 2 skirtingų produktų:
* OLIO RECONSTRUCCION / Aliejus: sudėtyje yra biostruktūros ir mineralinių druskų, aleijus turi maksimalią restruktūrizavimo ir antioksidacinę galią. Aliejus suteikia plaukams švelnumo, lengvumo, spindesio ir gyvybingymo.

* BOOSTER / Aktyvatorius: sudarytas iš biostruktūros, keratino ir Simil botox, turi puikią regeneruojančią ir storinančią galią plaukų skaiduloms. Šių veikliųjų medžiagų derinio rezultatas – 'kokteilis', puikiai tinkantis labai sausiems, cheminių procedūrų ir oro sąlygų pažeistiems plaukams. Atkuria plauko skaidulą iš vidaus, palikdama plaukus pamaitintus, šilkinius ir žvilgančius. Po atstatymo procedūros plaukai tampa neatpažįstamai sveiki. Jis turi malonų vaisių kvapą.Dvifazė priemonė skirta plaukams, pažeistiems cheminio apdorojimo.

Naudojimas: Supilkite abu į indelį ir išplaikte iki baltų putų, tada tepkite ant drėgnų ir švarių plaukų. Įmasažuokite į mažas plaukų grupes. Palikite 5-10 minutes. Kruopščiai nuplaukite šaltu vandeniu.
Puikiai galima naudoti į dažų masę ar kaukę, tokiu būdu procedūroms suteiksite išskirtinio ritualo efektą.

Talpa: 50vnt. x 12ml + 12ml
Produktas skirtas profesionaliam ir kasdieniam naudojimui.

Kviečiame bendradarbiauti grožio salonus ir stilistus renkantis Exclusive Professional
Sekite mus FB: Exclusive Professional Lithuania
Esam oficialus atstovas Pabaltijo šalyse.
Prašome parsisiųsti pilną produktų asortimentą, apsilankius skiltyje (KATALOGAI)

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink