'Exclusive Professional' Permanent Color Tinte HI-TECH, Ilgalaikiai amoniakiniai plaukų dažai su Guaro guma, jūros dumbliais, 100ml

NaujienaPopuliari
Akcija -20%

Prekės kodas: EXCL-hi-tech-color-100ml-6215

Turimas kiekis: 100

Prekė parduodama tik kirpėjams.

€480 €600 su PVM
Sutaupote - €120
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

'Exclusive Professional' Permanent Color Tinte HI-TECH, Ilgalaikiai amoniakiniai plaukų dažai su Guaro guma, jūros dumbliai, 100ml

Hi-Tech HAIR COLOR yra pirmoji linija sukurta naudojant inovatyvią dvivalentinę technologiją (WPBS (WEIGHTED PIGMENT BALANCING SYSTEM). Ši technologija yra sukurta iš algoritmo, naudojamo kitose srityse, pvz. medicinoje, ir tai padeda išlaikyti tobulą pigmentų formulės balansą, garantuojantį išliekančios spalvos rezultatą. Kitaip nei dauguma rinkos produktų, Exclusive Professional kompanija sukūrė formulę su beveik puse tarpinių pigmentų, užtikrinančių tobulą spalvos išlaikymą ir ilgalaikiškumą.

HOMOGENOUS DEPOSIT SYSTEM
Tai ypatingai inovatyvi spalvų paskirstymo sistema, kuri užtikrina tobulą dažymo pigmentų sklaidą iškart įsiskverbus į plauko pluoštą ir ilgai išliekančią spalvą. Šis procesas (žinomas kaip molekulinis pigmento išlaikymas) egzistuoja spalvos ,,sulyginimo‘‘, tolygiai paskirstančio pigmentus be persidengimo, pagerinančio atspalvio ir spalvos išlaikymą, dėka.

Dažai su pasirinktais nanopigmentais ir mažo šarmingumo (<5%) formule garantuoja tam tikro, pageidaujamo ir ilgalaikio poveikio gavimą, saugo galvos odą ir plaukus. Biostruktūra ir guaro derva, pasižyminti antioksidaciniu ir senėjimą stabdančiu poveikiu, suteikia kremui stiprinantį drėkinamąjį poveikį ir tuo pačiu garantuoja vienodą spalvos patvarumą ir padengimą. Dažai, dengiantys 100% pilką spalvą. Suteikia 3D efektą..

AKTYVIOSIOS MEDŽIAGOS: Guar gum, jūros dumbliai, augalinis alyvuogių aleijus

Maišymo su oksidantu proporcijos: 1:1,5 standartas; Super šviesinimas 1: 2. Ekspozicijos laikas: 30-45 min.
ĮSPĖJIMAS: Tik profesionaliam naudojimui. Naudokite pagal instrukcijas (žr. pakuotės viduje).

* Formulėje nėra SLES, PPD ir stiprių paviršiaus aktyviųjų medžiagų.
* Be sulfatų, silikonų, druskų, parabenų ir mikroplastikų.

Talpa: 100ml
Produktas skirtas profesionaliam naudojimui.
Sekite mus FB: Exclusive Professional Lithuania
Esam oficialus atstovas Pabaltijo šalyse.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Rašyk
Skambink