Sinergy Cosmetics

Sinergy Cosmetics yra Italų šeimos įmonė, turinti daugiametę patirtį profesionalios kosmetikos, skirtos kiekvieno tipo plaukų priežiūrai ir stiliui, gamyboje. Įmonė galvoja, kad tinkami produktai yra puiki galimybė pabrėžti savo autentiškumą ir asmenybę.

Sinergy Cosmetics gimė senoje šeimos sodyboje tarp vynuogynų ir alyvmedžių giraičių. Pagarba gamtai susilieja brolių Roberto ir Henricho Nobili širdyse, drauge su meile grožiui, išvystytu šeimos kirpyklose. Taip gimė Sinergy Cosmetics, kuri šiuo metu yra Italijos lyderė kuriant profesionalią, novatorišką ir technologinę kosmetiką visų tipų plaukams, išlaikant nepakitusias grožio ir sveikatos vertybes. Dėka didžiulio partnerių, mylinčių gamtą ir gerovę, palaikymo, šiandien įmonė atstovauja „Made in Italy“ profesionalų plaukų meistriškumą Italijoje ir užsienyje.

Aistra madai, grožiui, aplinkos tvarumui ir biologiniam pasauliui verčia Sinergy Cosmetics įsivaizduoti ateitį, kurioje kiekvienas gali laisvai išdrįsti išreikšti save ugdydamas savo kūrybiškumą. Įmonė renkasi atsakingus sprendimus, kad kuo geriau išlaikytų grožio ir gerovės balansą. Visi Sinergy produktai yra draugiški veganams ir pagaminti be bandymų su gyvūnais.

Sinergy Cosmetics tiria ir su didžiausiu kruopštumu bei atidumu renkasi produktų formulavimui reikalingus elementus, pašalina arba pakeičia sudedamąsias dalis ir teikia pirmenybę mažiau kenksmingų organizmui ir aplinkai elementų apdorojimui, siekiant apriboti organizmo problemas ir palengva jas šalinti, išlaikant aukštus veiklos ir kokybės standartus, bei užtikrinti aukštą profesionalumo lygį.

Žaliavų savybės yra pagrindas, nuo kurio Sinergy Cosmetics pradeda gaminti savo produktus. Žaliavos yra itališkos kilmės, o 99,9 % visų gaminių neturi parabenų. Kiekvienas natūralus ingredientas yra kruopščiai atrinktas ir išbandytas, patvirtinant toleravimą ir veiksmingumą.

Įmonė investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą bei bendradarbiauja su profesionaliais technikais.

Dėl savo patirties Sinergy Cosmetics gali pasiūlyti profesionalias plaukų kosmetikos priemones, kurios nuolat tobulinamos, duoda pamatuojamą naudą ir pasižymi aukštu kokybės standartu.

Mokslinių tyrimų laboratorijų, kuriose techniniai ekspertai nuolat pažįsta naujas kosmetikos teikiamas galimybes ir kuriose naudojamos kruopščiai atrinktos žaliavos, darbas, SINERGY Cosmetics gali garantuoti produktus, specialiai skirtus kirpyklų ir trichologijos profesionalams bei reikliems jų klientams. Visi produktai yra gerai toleruojami, saugūs odai ir lengvai naudojami.

Sinergy produktų pasiūla apima, be kita ko plaukų ampulės įvairiems poreikiams, taip pat šampūnai ir losjonai nuo plaukų slinkimo.
Sistemingas profesionalių produktų naudojimas kasdienei priežiūrai leis gauti ilgalaikių ir stabilių rezultatų.
Parduodami preparatai, kuriuos rekomenduoja trichologijos srities ekspertai.

Prašome parsisiųsti pilną produktų asortimentą, apsilankius skiltyje (KATALOGAI)

                         Esam Oficialus distributorius Pabaltijo šalyse (Lietuva, Latvija, Estija)

Rašyk
Skambink