'Dott.Solari Cosmetics' Phito Complex Baby Defense Shampoo, Kasdieniniam naudojimui plaukų šampūnas vaikams, 250ml

NaujienaPopuliari

Prekės kodas: Dott.Solari-PhytoBabySHMP-02335243730530

Turimas kiekis: 2

€1150 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Italija
Gamintojas: Dott. Solari Cosmetics

'Dott.Solari Cosmetics' Phito Complex Baby Defense Shampoo, Kasdieniniam naudojimui plaukų šampūnas vaikams, 250ml

Jaunesniame amžiuje žmogaus organizmas yra daug labiau veikiamas išorinių veiksnių. Suprasdami šį neginčijamą faktą, rūpestingi tėvai turi atsakingai žiūrėti į kasdienės kūdikio priežiūros priemones. Nuostabus Dott. Solari Baby Shampoo  Phito Complex Baby Defense šampūnas iš profesionalaus italų prekės ženklo Dott.Solari sukurtas specialiai gležnai ir jautriai vaikų galvos ir kūno odai.
Švelni formulė neturi SLES, SLS ir parabenų, nedirgina akių.
Švelni šampūno tekstūra kruopščiai, bet subtiliai išvalo epidermį bei vaikų plaukus, o čiobrelių, eukaliptų ir kedro lapų eteriniai aliejai neleidžia atsirasti utėlėms ar kitiems nepageidajiems dalykams.
Šampūnas tinkamas nuolatiniam naudojimui ir visiškai saugus vaikų sveikatai.

Naudojimas: užtepkite nedidelį kiekį šampūno ant plaukų ir kūno. Švelniais sukamaisiais judesiais įmasažuokite šampūną į plaukus ir kūną, tada išskalaukite dideliu kiekiu vandens. Jei reikia pakartokite.
Norint pasiekti maksimalų rezultatą, tinka naudoti su kitais tos pačios serijos Phito Complex Baby produktais.

* Formulėje nėra SLES, PPD ir stiprių paviršiaus aktyviųjų medžiagų.
* Be sulfatų, silikonų, druskų, parabenų ir mikroplastikų.

Talpa:  250ml
Kilmės šalis - Italija


„Dott Solari Cosmetics“

Prekės ženklas plačiai žinomas Italijoje bei visame pasaulyje. Ši, 1985 m. Italijoje įsikūrusi įmonė, jau daugiau nei trisdešimt metų rūpinasi žmonių plaukais, gamindami ir platindami profesionalius produktus kirpėjams. Dėka meistriškumo gaminant produktus, atliekant tyrimus ir atkreipiant dėmesį į detales, Dott Solari Cosmetics plaukų priežiūros priemonės yra nuolat vertinamos ir mėgstamos visų klientų. Kompanija siūlo pilną profesionalių produktų plaukams asortimentą – nuo dažymo iki priežiūros, nuo procedūrų iki stiliaus.

Dott Solari Cosmetics darbuotojai tiki, kad aistra savo darbui kiekvieną dieną įkvepia naujų idėjų. Taip pat jie tiki naujovėmis, nuolat atnaujinamomis formulėmis ir aukšta ingredientų kokybe, todėl vis daugiau moterų ir vyrų renkasi Dott solari Cosmetics produktus dėl puikios „Made in Italy“ kokybės ir dėl visos itališkos estetinės prasmės, kuri vis dar gali priversti žmones svajoti.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink