Apie mus

Mes – ‚Vito-Cosmetics.com‘ - oficialus profesionalios plaukų kosmetikos BiOVITO Cosmetics (Italija), Sinergy Cosmetics (Italija), Exclusive Professional (Ispanija), NINFESA (Italija), Shot (Italija) ir kt. gamintojų importuotojas ir platintojas Pabaltijo šalyse. Mūsų veikla - didmeninė, mažmeninė, elektroninė prekyba. Produkcijos pristatymai, profesionalios konsultacijos ir mokymai.

Daugiau kaip 10 metų patirtis plaukų priežiūros srityje, leido kruopščiai atrinkti vienų geriausių gamintojų produktus, kuriais trokštame pasidalinti ne tik su Pabaltijo grožio profesionalais, bet ir visais Pabaltijo gyventojais, kurie rūpinasi savo ir artimųjų plaukų bukle.

'Vito-Cosmetics Internatinal' - siekia, jog įmonės klientai turėtų galimybę naudotis profesionaliomis, dažnai tik grožio salonuose naudojamomis priemonėmis, tiesiog savo namuose. Todėl kiekvienam pirkėjui garantuoja itin greitą prekių pristatymą visoje Europoje.

Mes galime Jums pasiūlyti platų žymiausių kompanijų pagamintų kokybiškų plaukų ir odos priežiūros priemonių pasirinkimą.

Vito Cosmetics International prekiauja tik aukštos ir išskirtinės kokybės kosmetikos ir priežiūros priemonėmis. Čia galite įsigyti įvairių šampūnų, plaukų kondicionierių, plaukų kaukių, formavimo priemonių, specialių plaukų priežiūros priemonių vyrams ir kitokių produktų. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite gerai žinomų gamintojų priemonių veido ir kūno priežiūrai.

Norėdamas būti unikalus, turi būti kitoks!
To be unique, you must be different!

Pabrėžk savo stilių su mumis!
Highlight yuor style with us! ‘I have the simplest tastes, I am always satisfield with the best.’

(Oscar Wilde)

 
Rašyk
Skambink